Калькулятор для визначення денної потреби калорій

Adrenalin_gym> Калькулятори > Потреба калорій

Калькулятори

Adrenalin gym foto

Для отримання розрахунку переміщуйте мишкою повзунок на лінії, або введіть дані вручну

Денна потреба калорій:

Дізнайся більше про здорове харчування

Все про харчування

Пройди нашу програму харчування з тренером

Придбати програму

Скільки калорій треба, щоб схуднути, наростити м’язову масу або утримати свою теперішню вагу? Цей показник для кожного індивідуальний. Введіть свої дані, і калькулятор калорій розрахує оптимальне значення саме для вас, враховуючи: стать, вік, зріст, теперішню вагу та активність

Щоб схуднути, скоротіть кількість споживаних калорій в день на 10-15%. Якщо ви хочете набрати вагу, збільште на 10-15% кількість калорій в день. Важливо: не рекомендується зменшувати загальну кількість калорій в день менше 1200 калорій , так як це небезпечно для вашого здоров'я. Також не рекомендується втрачати більше 0,8 - 1 кг в тиждень.

Для більш збалансованого схуднення на 0,5 - 0,8 кг на тиждень скоротіть споживання калорій на 5-7% , а решту 5-7% калорій втрачайте, виконуючи фізичні вправи для схуднення. Цей підхід запобігає зменшення вашого рівня метаболізму (обміну речовин) і допоможе зберегти м'язову масу. В такому випадку результат буде довготривалим.

Пам'ятайте, що надміру ваги сприяє ряд факторів:

• малоактивний спосіб життя;
  • похибки в режимі харчування (надмірне споживання вуглеводів, жирів, солі, солодких і алкогольних напоїв, прийом їжі на ніч і ін);
  • психологічне переїдання;
  • фізіологічні стани (лактація, вагітність, клімакс);
  • деякі ендокринні патології;
  • стреси, недосипання, вживання психотропних і гормональних препаратів (стероїди, інсуліну, протизаплідних таблеток) і тощо.